Λάθος posts ...

Re: Air Berlin

Αφήστε τα μίση, συμφορουμίτες και συμφορουμίτισσες! Εγώ θα σας τα πω όλα! Η easyJet, σαν γνήσιο τέκνο του συντρόφου Στέλιου, βεβαίως και θα τιμήσει τη γλυκιά μας πατρίδα και θα ανοίξει φτερά για τα ελληνικά εδάφη στις 3 Ιουνίου 2012 από το «Brandenburg ΝΕΟ αεροδρόμιο του Βερολίνου»! Η δε Air Berlin, δολίως ελεγχομένη από την κακιά μάγισσα Μέρκελ, μας περιφρονεί και προκλητικά παρακάμπτει τους κυανόλευκους αιθέρες στο ξεκίνημα του «Brandenburg ΝΕΟ αεροδρόμιο του Βερολίνου»! Να ξέρετε όμως ότι αυτό δεν πρόκειται να περάσει, ο καιρός γαρ εγγύς! (Κουβά παρακαλώ.)
 
Re: Air Berlin

Cross εγώ είπα να ηρεμήσουμε τα πνεύματα και εσύ ρίχνεις και άλλο λαδί στη φωτιά μωρέ! :shock:
 
Re: Air Berlin

Ωραία λοιπόν. Για να ηρεμήσουν τα πνεύματα και να μας μείνει κι εμάς καμιά τρίχα στο κεφάλι, ας επέμβει ο διαχειριστής κι ας διαγράψει τις δημοσιεύσεις από «Belavia την 22 Φεβ 2012 - 14:38» και μετά.

ΥΓ: Άλλοι είναι οι μωροί εδώ μέσα, κανείς όμως δεν τους συμμαζεύει.
 
Re: Qatar και Εmirates

flying Doc":3gg01emr said:
Της Quatar....... ΠΟΤΕ... :thx: :thx: :thx:

Της QATAR θα τα βρεις εδώ

(Τώρα πως γίνεται , εγώ να τα βρήκα σε 1 λεπτό ενώ εσύ που ενδιαφέρεσαι δεν τα βρήκες, ειλικρινά δεν ξέρω.....)


ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΑΥΤΗ...
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΩΣ ΤΙΣ 8/3/12. :idea:
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ!!
 
Re: Minoan Airlines

Ακριβώς αυτό που είπε ο lowbelow, ας κανουνε υπομονη να δουμε, οχι να γεμιζουμε 12 σελιδες με μαλακιες. Το οτι ειναι καινουργια δεν σημενη τιποτα, ιδικα αν ειναι αληθεια (τα rumours) πως τα ιδια πρόσωπα που βοηθησαν την Sky Express βοηθησαν και αυτην.

Edit: flesland, το οτι επειδη ειναι ποιο βολικα σημενη οτι πρεπει να βαλουμε A320 σε μικρη πτηση με 3 ατομα? ειδικα τωρα με την κατασταση στην ελλαδα και τα οικονομικα
 
Re: Minoan Airlines

Όχι δεν σημαίνει αυτό και τα οικονομικά είναι πρόβλημα της εταιρείας και όχι του επιβάτη για το αν το Α320 πετάει με 3 άτομα. Αλλά ναι, νομίζω ο μέσος επιβάτης προτιμά ένα πιο αθόρυβο αεροσκάφος ή μια πιο ανατομική θέση (έλεος μην βγει κάποιος με ντεσιμπελόμετρο ή πει ότι τα F50 της Μινόαν έχουν νέα καθίσματα και γυαλιστερά παράθυρα, μιλάω γενικά).
 
Re: Minoan Airlines

Συμφωνο, ειναι ποιο καλο για τον επιβατη. Αλλα ουσιαστικα μου λες οτι πρεπει να δωσει η κυβερνηση 30x την επιδοτηση για να ειναι ποιο ανετα τα 20-30 λεπτα ταξιδια απο τις αγονες... την στιγμη που ειμαστε ετοιμη να χρεωκοπησουμε και σε αλλες χωρες σε παρομια regional ταξιδια εχουν μικρα αεροσκαφη (πχ τα jetstream που ειναι παλια, μικρα και αβολα ακομα χρησημοποιουντε για regional στην Αγγλια)
 
Re: Olympic A340

OA570":3addbjmu said:
Καλησπερα παιδες, διαβασα αυτο πριν απο λιγο στο τουιττερ...

Olympic Airways A340 SX-DFA seen in Olympic Engineering hangar without titles and logo.

Γνωριζουμε τον λογο του ντεμακιγιαζ? Photos?

Αλήθεια είναι...μου τις έδωσε ένας φίλος και τις μοιράζομαι μαζί σας

http://img23.imageshack.us/img23/175/dsc07699jl.jpg

http://img828.imageshack.us/img828/8347/dsc07687a.jpg
 
Re: Olympic A340

OA570":zz0pdfsj said:
Γνωριζουμε τον λογο του ντεμακιγιαζ? Photos?

Ορίστε και μερικές φωτο με το "ντεμακιγιαζ" που μου προώθησε φίλος και γω σε σας :cool:

dsc07699jl.jpg


dsc07687a.jpg
 
Re: Airspace Traffic monitoring

Κακοκαιρία στο Αιγαίο δεν μπορεί να δέσει το SUPERFERRY11
από το marine traffic να δείτε βόλτες και ταλαιπωρία για το καημένο
το καράβι και τους επιβάτες.
Το ίδιο είχε συμβεί πριν λίγο καιρό στο Μακεδονία στα αεροσκάφη
 

Attachments

  • raf.jpg
    raf.jpg
    196,9 KB · Προβολές: 123
Top