Λάθος posts ...

Re: MALEV

Belavia":2vbcw0re said:
(Αν και προσωπικά δεν μου αρέσει γιατί μου μοιάζει με Α31:cool:. :great:

Εμένα πιο πολύ Dreamliner σε σμίκρυνση μου θυμίζει, ειδικά μπροστά...
Στην Αθήνα, νομίζω ήδη το φέρνει η Armavia.
 
Re: MALEV

panos81c":3ozpoi7b said:
Έκλεισαν: Malev, Balkan, Air Slovakia, Olympic Airlines, XL Airways κ.ά.

Για να είμαστε πιο σωστοί η Ολυμπιακή δεν έκλεισε απλά (ξανα) ιδιωτικοποιήθηκε και συνεχίζει να πετάει αν το πάρουμε με την δικιά σου λογική η Ολυμπιακή έπαψε να υφίσταται όταν πωλήθηκε στο δημόσιο! :great:
 
Re: MALEV

Η ΧL πότε έκλεισε :?
 
Re: MALEV

Επιπλέον σε αυτά που ανέφερε ο panos81C μην ξεχνάμε και .>
Απορροφήθηκαν : Wind Jet, Blue Panorama.
Έκλεισαν; Air Alps, Cirrus, Czech Connect,

Η XL UK έκλεισε ενώ λειτουργούν οι XL France, XL Germany
 
Re: Emirates interview

Ωραιους ορους εχουν αυτες οι εταιρειες... μμμμ...
Δεν ηξερα οτι ο manager (director) σκηνοθετει την καμπινα! :D η διευθυνει την καμπινα η μαλλον διευθηνει την ορχηστρα haha:D
Επισης δεν ηξερα οτι ο senior ειναι (flihgt)πτηση ! hahaha τι πλακα
Aποφασεις παιρνουν οι προισταμενοι... μονο που δεν τις δεν διεκπαιραιωνουν μονοι τους .... :D (work team), θεμα εξυπηρετησεις επιβατων στην καμπινα ,απειθαρχος πελατης ,πρωτου απευθηνθει στον προισταμενο ,πρωτα ασχολειται ο FA ,για αυτο ειναι εκει... :D
 
Re: Emirates interview

προς τι η ειρωνεια vani? ειναι ειλικρινα πολυ ενοχλητικο το υφακι σου προς το DLKTIR...... αφου τα ξερεις ολα απο ονομασιες και καθηκοντα, κατασκευασε κ μια ιστοσελιδα (cabincrewpedia ειναι ενα καλο ονομα) και δωσε τα φωτα σου στον κοσμο..... :with:
 
Re: MALEV

Οι Windjet,Blue Panorama δεν απορροφήθηκαν ακόμα από την Αλιταλια ειναι σε διαδικασία...
 
Re: Emirates interview

Καλή μου Vani στο Λύκειο έχεις πάει ή είσαι ακόμα στο Γυμνάσιο?
Πολύ νιάου νιάου σε βλέπω, πολύ τσαχλοκούδουνο να το πω, χαζοχαρούμενη να το πω, κάπως έτσι τέλος πάντων.
Αντί να διαβάσεις αυτό που έκατσε και σου έγραψε ο άνθρωπος μπας και ξεστραβωθείς γράφεις ένα κάρο ...μπίπ.
Πήγαινε καλύτερα σε κάνα φόρουμ για τον Σάκη ή για την ...Πάτυ.
Σε μερικά χρόνια ίσως να μπορείς να συνομιλήσεις σοβαρά για επαγγελματική αποκατάσταση με άλλους ενήλικες.
 
Re: MALEV

Belavia":3l372siv said:

Η Air Alps ξαναξεκίνησε δρομολόγια, αρχής γενομένης από το Bolzano-Rome από 1η Φεβρουαρίου.
 
Top