Λάθος posts ...

Re: Minoan Airlines

flou, δουλεύω handling στο ηράκλειο, μπορεί κάλλιστα οποιασδήποτε από LGIR να περάσει από το αεροδρόμιο να με δει αν θέλει, πιστευτής πραγματικά τις μ***ς που λες? :rolleyes:

κάτι τέτοια είναι που λέτε και δεν θέλει κανείς από τον χώρο να γράφει εδώ
 
Re: Minoan Airlines

airbuild99":1w80bxik said:
flou, δουλεύω handling στο ηράκλειο, μπορεί κάλλιστα οποιασδήποτε από LGIR να περάσει από το αεροδρόμιο να με δει αν θέλει, πιστευτής πραγματικά τις μ***ς που λες? :rolleyes:

κάτι τέτοια είναι που λέτε και δεν θέλει κανείς από τον χώρο να γράφει εδώ
Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια...
Αλήθεια σαν άτυπο γραφείο τύπου μπορείς να μας ενημερώσεις πότε οι Φούφουτοι με τα Φόκερ (6 δεν είχατε πει ότι έγιναν?) θα ξεκινήσουν πτήσεις, που, με τι πρόγραμμα και με τι προσωπικό?
Έστω για να διαψευστούμε όσοι πιστεύουμε πως απλά ήταν ΑΚΟΜΑ μια εταιρία που στήθηκε με μοναδικό σκοπό να ρίξει μια γερή δαγκωνιά σε δημόσια κονδύλια.
 
Re: Minoan Airlines

Ότι πεις "φλου", μίλησα ποτέ για προσωπικό? Η ποιο είναι το πρόγραμμα? Όχι. Ξέρεις γιατί? Γιατί δεν με ενδιαφέρει να σου πω, η σε κανέναν άλλον φλου με τον ειρωνικό του ύφος και τα conspiracy theories της κακίας ώρας. Αυτοί που μου στείλανε προσωπικό μήνυμα και μου μίλησαν όμως ευγενικά, τους έδωσα ότι είχα. Φωτογραφίες, ότι ξέρω από το πρόγραμμα, και άλλα πολλά :)
 
Re: Minoan Airlines

Εσύ που πέρναγες απέξω και πετάχτηκες για ένα καφέ βρήκες ΚΑΙ το πρόγραμμα πτήσεων τον Φούφουτων με τα Φόκερ?
Τι είσαι εσύ ρε παιδί μου?
Χαραμίζεσαι ως ραμπερ έχω να πω, μήπως να σε κάνουν CEO?
Και ο Καρατζαφέρης ακόμα δεν νομίζω να έχει τόσες πληροφορίες όσες έχεις εσύ.....
Καλά κάνεις βεβαία και τις κρατάς για τον εαυτό σου, μην σε κατηγορήσουν και για βιομηχανική κατασκοπεία...

Τελικά δεν μου απάντησες, με την ώρα ή με το ποστ σε πληρώνουν?
 
Re: Minoan Airlines

Ζεις σε έναν δικό σου κόσμο, αλλά η θεωρία σου έχει μια τρύπα, εγώ δεν έχω κάνει "ραμπ" τίποτα. Μόνο στις μαλακίες που λες απαντάω. Εσύ είσαι που μονίμως προσπαθείς να δημιουργήσεις ένα "conspiracy theory" που έβγαλες από τα οπίσθια σου. Εσένα λοιπόν, με την ώρα ή με το ποστ σε πληρώνουν? Γιατί δεν πιστεύω πως μπορεί να είναι τόσο βλάκας ένας άνθρωπος στα αλήθεια, εκτός αν τρολάρις...

Βασικά, κοιτάζοντας το ιστορικό σου και τον αριθμό ποστ σου έχουν βάλει οι μοντ στα σκουπίδια... ίσως τελικά υπάρχουν τέτοια άτομα :with:
 
Re: Minoan Airlines

Όσο και να προκαλείς στο επίπεδο του να βρίζομαι κρυμμένος πίσω από μια οθόνη δεν πέφτω.
Δεν το θεωρώ αντρικό...
Τα 6 Φοκερ θα μας πεις που βρίσκονται και τι θα τα κάνετε?
Ο πρόεδρος Καρατζεφέρης για το τεράστιο σκάνδαλο του αποκλεισμού σας από τις άγονες τι θα κάνει?
Και τέλος, για να παπαγαλίζεις την προπαγάνδα των Φούφουτων με λεφτά σε πληρώνουν ή με φιστίκια?
Σαν καλό παπαγάλο...
 
Re: Minoan Airlines

Απλά... λολ, δεν έχω τίποτα άλλο να πω με εσένα

Τα μισά πράγματα που έχεις γράψει είναι σκουπίδια :great:

Πιο ενεργή Δ. Συζήτηση:
Trash Area
(28 Δημοσιεύσεις / 21.05% των δημοσιεύσεων των μελών )
Πιο ενεργή Θ. Ενότητα:
Λάθος posts ...
(24 Δημοσιεύσεις / 18.05% των δημοσιεύσεων των μελών )

Οι παπαγάλοι επαναλαμβάνουν συνεχώς το ίδιο πράγμα, λίγο σαν εσένα :D

Όσο και να προκαλείς στο επίπεδο του να βρίζομαι κρυμμένος πίσω από μια οθόνη δεν πέφτω.

Ξέρεις που μπορείς να με βρεις...
 
Re: Minoan Airlines

Ο ...μάγκας ή μάλλον δάγκας απο την άλλη άκρη της Ελλάδας πουλάει μαγκιά?
:D
Ρε μπας και σε πληρώνουν για καρπαζοεισπράχτορα???
Τον Ζικο ΤΙ τον έχεις?
http://www.youtube.com/watch?v=JwEdr5KgCzk

Τελικά θα μου απαντήσεις με τι σε πληρώνουν? Με λεφτά ή με φιστίκια?
 
Re: Ryanair στην Ελλάδα

ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΓΙΑ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ

ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΗΣ ΧΡΕΩΣΗΣ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΑΝΑΜΟΝΗ, ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΑ ΜΕΣΩ SKYPE.

Η ΚΛΗΣΗ ΗΤΑΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 15 ΛΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΧΡΕΩΘΗΚΑ 2€

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ!
 
Top