Λάθος posts ...

Re: Ryanair νεες θεσεις εργασιας

annarav4":3atorred said:
connie":3atorred said:
Να μην γνωριζει καποιος, δηλαδη, αποκλειεται, ε?
588-5=583 επισκεψεις στο θεμα.
ναι αποκλειεται να μην γνωριζει καπιος κατι.
αλλα τα κρατανε για αυτους να βολεφτουν στη δουλεια και μετα να τα πουνε.
υπαρχουν ατομα εδω μεσα που δουλευουν στο αεροδρομειο λαρνακας και γνωριζουν.
οπως δηλαδη η Κ.Α.που θα πανε ,οταν πουληθουν.!!!!!!!!!!!!!

Ναι στο κρατάμε κρυφό. Εγω βασικά ξέρω αλλα δε στο λέω.
Ηθελα να ήξερα ότι σε αυτό το φόρουμ γιατί παίζει μεγάλη βλακεία ? σε λίγο θα κάνουμε και τεστ iq για να γίνουμε μέλη.
Ας σοβαρευτούμε λίγο, κουνήστε το κεφάλι σας και μετά γραψτε εδω μέσα.

Να ξέρεις ότι, ότι ακούγεται εδώ μέσα γράφετε αμέσως. Είτε πωληθούν οι ΚΑ είτε υπάρχουν θέσεις για την fr θα το μάθεις απο εδώ. Κανείς δεν κρατάει κρυφό κάτι.
 
Re: Qatar και Εmirates

ΕΛΑ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΩΣ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ!ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ EMIRATES ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΚΟΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙ ΟΛΑΣ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ADVANTAGES.ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΩΤΑΙΡΕΟΤΗΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ Κ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΞΑΝΑ ΣΕ ΟPEN DAY ΤΟΥΣ.Η QATAR ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΕΛΛΑΔΑ INTERVIEWS?KAΛΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ....ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΜΕ ΒΙΣΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ!
 
Re: Qatar και Εmirates

Και μόνο που γράφεις αυτό ''ΓΩ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΩΣ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ!'' καταλαβαίνει κανείς πολλά .όσο για αυτά που θεωρείς πλεονεκτήματα γι αυτούς μπορεί να μην είναι, και μεις σε πιστεύουμε αλλά γιατί να μην τους κάνεις;Αυτοί δεν είναι Έλληνες και σίγουρα δεν θες μέσον γιατί τους απασχολεί η εικόνα της EMIRATES και τίποτα άλλο.
 
Re: Qatar και Εmirates

ΠΑΙΔΕΣ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΣ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ?
ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΨΕΩΝ Κ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ INBOX
 
Re: Ryanair

όχι δε μπορείς να κάνεις τπτ
 
Re: Qatar και Εmirates

απαγορεύονται τα Κεφαλαία στα Posts
 
Re: MAT Airways

Αααααα όχι ρε ΜΑΤ μα ΜΑΤ γιατί δεν μπορούσαν να την κάνουν Macedon Airlines ή Alexandair (που υπήρχε παλιά στην Ελλάδα), αφού το έχουμε πει το Μακεδονία πουλάει. Καλή Επιτυχία!!
 
Re: Libyan Arab Airlines

παιδες μπορει καποιος να μου πει ποιες ξενες κανουν συνεντευξης αεροσυνοδων στην ελλαδα?ξερω etihad qatar k emirates αλλη?
 
Top