Τι μουσική ακούτε;

ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΚΟΥΤΕ;

  • ROCK

    Votes: 14 29,8%
  • HARD ROCK/ HEAVY METAL

    Votes: 13 27,7%
  • POP/ELECTROPOP

    Votes: 4 8,5%
  • TRANCE/HOUSE

    Votes: 6 12,8%
  • ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΛΑΪΚΑ

    Votes: 5 10,6%
  • ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΝΤΕΧΝΑ

    Votes: 3 6,4%
  • ΚΛΑΣΣΙΚΗ

    Votes: 1 2,1%
  • NEW AGE/ELECTRONICA

    Votes: 1 2,1%

  • Total voters
    47
jerry":2eb78dnc said:
Δε διαφωνώ σε αυτό που λες για το αν βρεθούμε σε κάποιο χώρο.

Απλά και εγώ όταν βρίσκομαι σπίτι μου, ανάλογα με τη διάθεσή μου μπορεί να βάλω να ακούσω από archive και ευανθία ρεμπούτσικα μέχρι πέγκυ ζήνα και guns n' roses.

Μπορείς να με πεις περίεργο, ιδιότροπο, ανισόρροπο, κυκλοθυμικό (θα τα δεχτώ) αλλά ψέμματα δε λέω...

Just my 2 pennies ;)

Δε σε θεωρω κυκλοθυμικο η περιεργο η κατι τετοιο,απλα εγω δεν ημουν ποτε ετσι και μου κανει εντυπωση.Δεν το καταλαβαινω πως μπορει να γινεται,αυτο μονο.Ο καθενας οπως τη βρισκει...
Και εμενα τα μουσικα μου γουστα ποικιλουν απο ο,τι βλεπεις αλλα μεχρι ενα βαθμο(Πεγκυ Ζηνα ποτε! φτου σου ,δεν το περιμενα αυτο απο σενα :evil: )
 
Και για να κλείσουμε το θέμα ίσως κάποιες φορές έχει να κάνει και το ότι συνδυάζουμε τραγούδια ή και στίχους από τραγούδια με καταστάσεις... Τεσπά, ο καθένας όπως τη βρίσκει :rolleyes:
 
:arrow: Σύγχρονη καλή ελληνική μουσική (Καλομοίρα, Κωνσταντίνο Χριστοφόρου κ.ά.),
:arrow: παλιά καλά έντεχνα ("Αν πας με άλλη, θα σου σπάσω το κεφάλι", "Στο πρώτο χτύπημα κλείνω τα φώτα, δεύτερο χτύπημα είμαι στην πόρτα" κλπ)
:arrow: και ολίγη από ξένη μουσική (τελευταία ακούω πολύ το καινούργιο χιτ των Wham! "Last Christmas" νομίζω λέγεται) :7:

:idea: Και όταν τα βαρεθώ αυτά, βάζω Callas (O mio bambino caro ας πούμε), Chicane και Archive. Στα μεγάλα σκανδιναβικά μου κέφια χτυπάω και Secret Garden για να συνέλθω. Αυτά και πολλά άλλα.
 
ROCK PAIDIA apo panta oso zo tora edo kai 16 xronia :D :D :D lol

kai se ayto ftaiei o PATERAS MOY poy me emathe apo mikro ... kai ton eyxaristo giati ta palaia ROCK einai piotika tragoudia..!!

:D :D :D
 
George":3j42a1fv said:
:arrow: Σύγχρονη καλή ελληνική μουσική (Καλομοίρα, Κωνσταντίνο Χριστοφόρου κ.ά.)

δεν πιστευα ποτε οτι θα εβλεπα τις λεξεις καλομοιρα, και καλη ελληνικη μουσικη στην ιδια προταση :shock: :p
 
air_boy":294owjna said:
Ρε παιδιά εγω που ακούω RaP και Hip Hop δεν μπορώ να ψηφίσω πουθενά!? :? Δεν είναι σωστό αυτό! :evil:

Ποιος είπε ότι το hiphop είναι μουσική? :shock: ;) :p ;)
 
Re matzore, mpaglamadaki kai tin psixi mou pare!!!!!!
Vasika auta, alla kai alla...se allo post

Xilia sorry alla (den kserw giati) de grafei ellinika to pliktrologio edw kai mia vdomada-tha to lysw...
 
alexandrospilot":4mdg20zv said:
George":4mdg20zv said:
:arrow: Σύγχρονη καλή ελληνική μουσική (Καλομοίρα, Κωνσταντίνο Χριστοφόρου κ.ά.)

δεν πιστευα ποτε οτι θα εβλεπα τις λεξεις καλομοιρα, και καλη ελληνικη μουσικη στην ιδια προταση :shock: :p

Μου αρέσει που το πήρες και στα σοβαρά...
 
Επειδή απ' ότι φαίνεται έχουμε κει μεταλλικά στοιχεια, έχω κάποια νέα για τους φίλους στην Αθηνα! Οι θρυλικοί πλέον MANOWAR έρχονται για μια συναυλία στην Αθηνα, στις 11 Μαρτίου 2007! :)


Enjoy that! :mrgreen:
 
Top