Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Εμάς πάντως στην Αθήνα που δώσαμε συνέντευξη μας είπαν οτι αν η απάντηση ειναι θετική θα μας ενημερώσουν σε μια βδομαδα ! Μίλησα κ με άλλες κοπέλες κ δεν εχουν πάρει τηλ καμια! Επίσης ενημερώθηκα οτι όσο συνεχίζουν τις συνεντεύξεις υπάρχει ελπίδα ...
 
Ισχύει ότι όσες πέρασαν από συνέντευξη Αθήνα θα ειδοποιηθούν μέχρι τέλος της εβδομάδας σε περίπτωση θετικής απάντησης, αφού είχαν πει πως θα ειδοποιήσουν μέσα με τέλη Φεβρουαρίου και εφόσον οι συνεντεύξεις στην πρωτεύουσα ολοκληρώθηκαν;
 
Εγω κοριτσια περασα απο συνεντευξη στις 30 01 2014 και ειδοποιηθηκα μολις σημερα!
 
:thx: Άρα ισχύει... ελπίζω να συνεχίσουν να καλούν μέχρι τέλος της εβδομάδας και τις υπόλοιπες! :rolleyes:
 
din89":2o7tyzgu said:
Εγω κοριτσια περασα απο συνεντευξη στις 30 01 2014 και ειδοποιηθηκα μολις σημερα!
Συγχαρητήρια ! Σου είπαν ποτε ξεκινάς εκπαίδευση ;
 
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα!
Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια εξέλιξη για Κω; Απ' ότι διαβάζω εδώ δε βλέπω να έχουν ειδοποιήσει κάποια ούτε για συνέντευξη για τη συγκεκριμένη έδρα...
 
Γειά σας... κορίτσια μήπως γνωρίζει καμία εάν εκπαιδευόμαστε στο κολύμπι? Η εάν θα κάνουμε μαθήματα κολύμβησης (για την aegean ρωτάω...).
Πότε σου είπαν να παρουσιαστείς din89?
 
Ευχαριστω για τα συγχαρητήρια. Η εκπαιδευση μ ειπαν οτι ξεκινα την ερχομενη δευτερα στα γραφεια τους!Εκεινη τη μερα θα παρουσιαστω και μου ζητησαν να εχω μαζι μου και καποια χαρτια!
 
exae η γνώση κολύμβησης είναι μια από τις βασικές προυποθέσεις που πρέπει να πληρεί κάποιοςγια να εργαστεί ως πλήρωμα καμπίνας και δεν νομίζω ότι υπάρχει αεροπορική εταιρία που να κάνει μαθήματα κολύμβησης στο ιπτάμενο προσωπικό που πρόκειται να προσλάβει.
 
Καλησπέρα και απο εμένα, και άλλη επιτυχία! Απο ότι κατάλαβα όσες κοπέλες περάσαμε απο interview μέσα Φεβρουαρίου θα πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Σε εμάς είχαν πει μέχρι τέλη Φεβρουαρίου.
 
Top