Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Άρα αυτό που ξέρω για πέρσι στην ουσία επιβεβαιώνεται και για φέτος και περίμενα οτι θα με καλούσαν αλλα...τι να κανουμε..
 
Εσυ είχες δηλώσει για Ηράκλειο φέτος και δεν σ πήρανε;; Τ γλώσσες ξέρεις;;
 
Εσυ είχες δηλώσει για Ηράκλειο φέτος και δεν σ πήρανε;; Τ γλώσσες ξέρεις;;
 
Εσυ είχες δηλώσει για Ηράκλειο φέτος και δεν σ πήρανε;; Τ γλώσσες ξέρεις;;
 
Εσυ είχες δηλώσει για Ηράκλειο φέτος και δεν σ πήρανε;; Τ γλώσσες ξέρεις;;
 
Εγώ αυτό που έχω διαπιστώσει και από προσωπική εμπειρία και από αυτά που μου έχουν πει γιατί είμαι στο χώρο αρκετά χρόνια είναι ότι: ούτε έμπειρες και με προυπηρεσία θέλουν, ούτε ιδιαίτερα εμφανίσημες. Κοριτσάκια θέλουν, άπειρα και άβγαλτα στην αγορά εργασίας, να τα πλάσσουν όπως θέλουν και να μην έχουν λόγο. Αυτή είναι η πραγματικότητα δυστυχώς και υπάρχουν αξιόλογοι συνάδελφοι που μένουν στην απέξω. Πετάω πολύ συχνά σαν επιβάτης και αρκετές δεν ξέρουν που παν τα τέσσερα.
 
Εγω είχα παει απο Θεσσαλονίκη Ηράκλειο μονο και μονο για τη συνέντευξη! Με ρώτησαν κιόλας Στ συνέντευξη αν πήγα μονο και μονο Στ Ηρακλειο για αυτο και τς απάντησα ναι! Εχω τελειώσει τουριστικός συνοδος ξερω ρωσικά και αγγλικά ! Απλα ειναι λιγο αδικία για κάποια άτομα που τ αγαπάνε αυτο τ επάγγελμα και ξέρουν οτι δεν ειναι μονο ταξίδια όπως τ βλέπουν οι περισσότεροι να μένουν στν απ έξω! Γνωρίζω οτι πηραν κοπέλες που ξέρουν μονο αγγλικά ! Και που για Ηράκλειο όπου τ 70% του τουρισμού ειναι Ρώσοι!
 
Lydia04":2roqq7e8 said:
Εσυ είχες δηλώσει για Ηράκλειο φέτος και δεν σ πήρανε;; Τ γλώσσες ξέρεις;;
Αγγλικά ρώσικα και γαλλικά ξερω...οχι ουτε για συνέντευξη !
 
'Ελα μωρέ, και καλά δεν θέλουν ξανθιές, δεν θέλουν έντονο μακιγιάζ και βλέπεις κάτι αεροσυνοδούς, έτοιμες για μπουζούκια και καλλιστεία! Βλακείες είναι αυτές κ καλά θέλουν ξένες γλώσσες,θέλουν κοπέλες με ύψος 165 τουλάχιστον κ μπλα μπλα μπλα.... FACE CONTROL είναι και " η καλά " συνέντευξη και τίποτα παραπάνω!!!
 
Top