ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΤR KAI DASH ΦΙΛΟΙ ΕΔΩ!

  • Thread starter john
  • Ημερομηνία δημιουργίας
elikofora, nai kai ego tas ektimao para poly, einai enas allos tropos ptisis: aftos o thoribos, autoi i elikes treeeella !!! Episis poly oraio einai oti petane se hamilo ypsos: ama eisai tiheros ta blepeis ola.

Kai min nomizete oti elikoforo einai elikoforo: eho petaksi me Dornier 228 kai Saab 2000: i diafora einai san tin mera kai tin nyhta
 
pio einai pio kalo alex?
 
to Saab 2000 einai to monadiko turboprop to opio piani tahitites Jet aeroplanon. apo to esoteriko tou poly aneto, ehi poly oraia kathismata, ohi skamnakia kai apo thoribo einai isiho aeroplano, gia turboprob
 
LondonAkis":1woth0qv said:
Nai ondos, i Swiss to leei to Saab 2000 "Concordino"!

Kala,kai to Avro to leei "Jumbolino" alla mi sygrinoume twra tis vourtses me tis (GOUX GOUX)

Pantws,alex,to Dornier prepei na einai empeiria e? Mi sybiezomeni kabina kai ta aytia sta kagela e? Gia pes...
 
to Dornier: porosi !!!!



Ama tha mporousa tha petousa ATH-HAJ me Dornier

- i kampina eitan kiolas gia mena, ypsos 1,72 steni.
- ta kathismata mou fenontousan san skamnakia
- servis aniparkto: oses fores pou petaksa me Dornier pote den eida mia aerosinodo
- thoribos allo pragma : sinithos den katalabenes ti elege o pilotos me to megafono

to aeroplano petouse se ena ypsos sto opio mporouses na dis ta panta TELIO !!!

to dornier 228 paragete akoma ?? i grami stin germania eklise, alla ti egine me tin grami paragogis stis Indies ???
 
de leitoupgei to link, file SK

alex, egw dnladn me 180 cm kai to zwaki pou eimai, dev 8a xwpousa apo tnv porta dnladn.. Opws n Paparnga sta viata tns... :D (Alla oxi kai TOSO boudi... :D )
 
to link tou SK se emena douleue. thanks SK !!!


@ makedona: kita stefane, me ligi prospathia, ligo sproksimo kai trabigma tha to katafernes kai esy :D
 
Top