Λάθος posts ...

Re: CFU/LGKR Corfu TRAFFIC

ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ FLIGHRADAR24. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ LGKR????
 

Attachments

  • corfu1.jpg
    corfu1.jpg
    236,3 KB · Προβολές: 0
Re: Advanced Simulated Radar Client

avidriver":2uedg28o said:
Yparxoun oi mpires alla yparxei kai i KAIZER :laola:
Giati opws leei kai kapoia alli diafimisi ... "MYTHOS" ! :D

http://www.asrc.info/ (MONO GIA ON-LINE FANATICS)

Edw milame gia "AS REAL AS IT GETS" :great:

Opoios mporei auto mporei me ekpaideusi kai to REAL



Avidriver :cool:
To Euroscope einai by far kalytero... ;)
 
Re: Emirates στην Αθήνα

Εγω πάντως από το συστημα δύσκολα βρίσκω θέσεις στην εταιρεία... είναι όλα γεμάτα μέχρι και τα τέλη Οκτωμβρίου.... δεν καταλαβαίνω τί εννωούν με προβλήματα πληρώτητας, τον περισσότερο καιρό η εταιρεία είναι γεμάτη.

Πολύ ασόβρα άρθρα... ειδηκά όταν δεν βάζουν την πηγή.

Μίλησα πριν από λίγα λεπτά με τους ανθρώπους στο γραφείο και μου είπαν ... "είσαι τρελός; εδώ συζητάμε την αναβάθμιση του αεροσκάφους σε Β777 μόνιμα λόγο πληρώτητας των πτήσεων" και πρόσθεσαν ότι "ο σταθμός της Αθήνας είναι παράδειγμα για την εταιρεία κυρίος επειδή κατάφερε να είναι κερδοφόρος μέσα σε αυτή την κρίση..."

Αναρωτιέμαι γιατί μια εφημερίδα γράφει αυτά τα άρθρα ... υποθέτω για να ασκήσουν πίεση στις τιμές του ΔΑΑ.

...
 
Re: Ενδιαφέροντα άρθρα/video στο internet

Το αεροδρομιο του Μαντσεστερ ξεμενει απο καυσιμα για τα αεροπλανα!
http://www.bbc.co.uk/news/uk-18348800
 
Re: internet aviation links

KALISPERA SAS,
MIPOS THA MPOROUSE KANEIS NA MOU PEI KATI SXETIKA ME TIN AVIATION LINK KAI POU THA LAVEI MEROS TO INTERVIEW DAY?
OPOIADIPOTE XRISIMI PLIROFORIA THA ME VOITHOUSE POLY.
EUXARISTO
 
Re: internet aviation links

Εμείς , να στο πούμε, εσεύ δε θα το διαβάσεις μιας και θα πάει στον "κουβά"...
 
Re: LGAV/ATH Athens "Eleftherios Venizelos"

Απάντηση δική μου, παντελώς off topic, όπως και η δική σου στο σκέλος της ερώτησης και όχι της είδησης. Γιατί να βγάλουν όπλο;

Ας διαγραφεί... :rant:

EDIT: Υποπτεύθηκα πως δεν έπρεπε να γράψω off topic και να συγκρατηθώ αλλά δεν το έκανα δυστυχώς. Παρακαλώ τους moderators να διαγράψουν το παρόν. Ευχαριστώ. Α! Και για να μην ξεχνιόμαστε, ΛΑΘΡΑΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥΤΗ! γκε-γκε;
 
Re: LGAV/ATH Athens "Eleftherios Venizelos"

Για τον απλούστατο λόγο, επειδή με την ίδια τακτική, προσποιούμενοι τους λαθρομετανάστες θα μπορούσαν να περάσουν και τρομοκράτες σε πτήσεις, αφού τα συγκεκριμένα άτομα, με βάση το δημοσίευμα, διοχετεύονταν σε αεροσκάφη χωρίς να περάσουν από τους ανιχνευτές μετάλων κτλ.
Κατά τα άλλα κορόϊδο επιβάτη περίμενε σαν .... να σε ελεξγουν μην τυχόν και μεταφέρεις καμιά πυρηνική βόμβα!!!!
 
Re: LGAV/ATH Athens "Eleftherios Venizelos"

από ToSofoPaidi την Σήμερα, 10:24

Απάντηση δική μου, παντελώς off topic, όπως και η δική σου στο σκέλος της ερώτησης και όχι της είδησης. Γιατί να βγάλουν όπλο;

Από το δημοσίευμα διαβάζουμε
""Τα ξημερώματα της Παρασκευής συνελήφθησαν οι δύο υπάλληλοι -ο ένας μάλιστα κατέχει σημαντική θέση στην εταιρεία- την ώρα που πέρναγαν μέσα από θήρες ασφαλείας δύο Αφγανούς για να τους βγάλουν στην πίστα παρακάμπτοντας τους αστυνομικούς ελέγχους.""""

Για το λόγο λοιπόν που δεν περνάνε έλεγχο. Αν εγώ πχ ήμουν ένας από αυτούς και δεν περνούσα έλεγχο θα μπορούσα να περάσω μέσα στο αεροσκάφος οτιδήποτε όπλο. Μιλάμε για ασφάλεια πτήσεων που αφορά στο επίπεδο ελέγχου των επιβατών.
 
Top