Εισιτήριο τελευταία στιγμή!!!!!!

tsepeto":2b1700fl said:
μιάς και έχεισ πάει φίλε Βασίλη δεν μου λές και τί πρέπει να προσέξω........Για να είμαι ειλικρηνής λιγάκι με έχουν φοβήσει.. μία με το φαϊ μία με το Νερό κτλ.....Ευχαριστώ

Καλα δεν το συζητω. Να εχεις μαζι σου οπωσδηποτε immodium. Ολοι μα ολοι αργα ή γρηγορα καταληγουν "βασιλιαδες σε θρονο" ;)
Γενικα να αποφευγεις σαλατες και φρουτα, οτι τελος παντων καθαριζεται με τα νερα του Νειλου. Παντως αυτο το γεγονος δεν ειναι εις θεση να σου χαλασει το κεφι. Απο παζαρεμα πως πας?! :D

http://asian-quest.tripod.com/sitebuild ... fe-rmc.jpg
 
makedonas":11hl0b8c said:
Κοίτα Ακη, είχα βρει με Α3 στα 278,- αλλα υπέθεσα ότι ίσως υπάρχει κάτι πιο φθηνό.. ;) Ο,τι βρείτε μπορείτε και με PM για να μη το παραμαμησουμε εδώ..
Αυτά τα λένε στο αρχικό ποστ ώστε να μην βάζουμε τους άλλος άδικα σε κόπο :rolleyes:
 
Vasilis Nikas":1wi4ow3u said:
Φανταστικη η Αιγυπτος. Απο την ιστορικη ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αλεξανδρεια, το χαοδες Καιρο, τα γαλαζια νερα της ερυθρας, το ιερο ορος του Σινα με το ελληνικο μοναστηρι της Αγιας Εκατερινης μεχρι τις μαυρες η ασπρες ερημους...
Θα ξαναπηγαινα χωρις δευτερη σκεψη.

νομίζω πως προκαλείς χωρίς να υπάρχει λόγος. Αν επείγεσαι να δώσεις έναν χαρακτηρισμό ελληνικότητας σε πόλεις και μοναστήρια που οι ιστορία τους είναι δεκάδων αιώνων και έχουν περάσει από πάνω τους δεκάδες πολιτισμοί, τότε μπορείς έστω να χαρακτηρίσεις την Αλεξάνδρεια ελληνιστική και τη μονή του Σινά βυζαντινή...
 
tupolev":28a01zci said:
Vasilis Nikas":28a01zci said:
Φανταστικη η Αιγυπτος. Απο την ιστορικη ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αλεξανδρεια, το χαοδες Καιρο, τα γαλαζια νερα της ερυθρας, το ιερο ορος του Σινα με το ελληνικο μοναστηρι της Αγιας Εκατερινης μεχρι τις μαυρες η ασπρες ερημους...
Θα ξαναπηγαινα χωρις δευτερη σκεψη.

νομίζω πως προκαλείς χωρίς να υπάρχει λόγος. Αν επείγεσαι να δώσεις έναν χαρακτηρισμό ελληνικότητας σε πόλεις και μοναστήρια που οι ιστορία τους είναι δεκάδων αιώνων και έχουν περάσει από πάνω τους δεκάδες πολιτισμοί, τότε μπορείς έστω να χαρακτηρίσεις την Αλεξάνδρεια ελληνιστική και τη μονή του Σινά βυζαντινή...

Δε καταλαβαίνω το σχόλιό σου!Τι σε προκαλεί???Το ΕΛΛΗΝΙΚΗ?
Δυστυχώς αν και όπως σωστά λές πέρασαν πολλοί πολιτισμοί, δε σημαίνει ότι ακυρώνεται η Ιστορία μας.Που έχει αφήσει, ακόμα και εκεί,αρκετά κατάλοιπα που σε κάνουν να ανατριχιάσεις από το θαυμασμό και το δέος για τον πολιτισμό των πρόγονων μας!

Σχόλια ανώφελο ,όπως τελικά και το δικό μου!Τί να σου πώ!Μήν έχεις μύγες!Άστοχη η παρατήρησή σου στο φίλο και κρίμα!
Στους υπόλοιπους Σόρρυ για το όφ τόπικ!Αλλά μερικοί ή είναι μηδενιστές ή πρέπει τουλάχιστον να κρατάνε,κατά την άποψή μου,εκτός του συγκεκριμένου φόρουμ τις πολιτικές,προσωπικές,κλπ πεποιθήσεις ή να μή θίγονται τόσο ποιά εύκολα.....
 
Top