Δρομολόγια Aegean

  • Thread starter mrk
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Μεταφέρουν ανθρωπιστική βοήθεια από ότι άκουσα
 
Τελικά μόνο η A3-4982 έφυγε με καθυστέρηση και είναι καθ'οδόν. Η A3-4980 είναι καθηλωμένη στα Σπάτα δίπλα στα cargo. Η A3-4981 παρέμεινε στα χαρτιά (σχέδιο πτήσεως).
 
Τελικά πήγε και η Α3-4980. Φαντάζομαι θα υπάρχει ρεπορτάζ στα δελτία ειδήσεων.
 
Έχουμε εικόνα καθόλου με τα δρομολόγια προς Βηρυτό; Αν θα ξανα ξεκινήσουν και πότε;
 
Ξεκινάνε 1 Απριλίου
 
Last edited by a moderator:
To SKG-CHQ γινεται ξανα εποχικο με επανεναρξη πτησεων..12/6 , 2 φορες την εβδομαδα στις..0640..300+ εντωμεταξυ η FR στο ιδιο δρομολογιο για Κ.Δευτερα
 
Λόγω των γεγονότων η Aegean ακύρωσε και αφαίρεσε τελείως από το site της τους προορισμούς Κιέβο , Αγία Πετρούπολη και Κρασνοντάρ (νέος προορισμός που θα ξεκινούσε φέτος)
Το Αθήνα - Μόσχα φαίνεται να ξεκινάει 2 Ιουνίου 2022 ενώ το Θεσσαλονίκη - Μόσχα ξεκινάει 19 Μαΐου 2022. Παράλληλα ακυρώνει το Ηράκλειο - Μόσχα αλλά και το Ρόδος - Μόσχα.
 
Τον Βλαδίμηρο και το Μαράκι ( Ζαχάροβα ) τους ρώτησαν; Γιατί έχω την εντύπωση ότι το γυαλί ράγισε και θα μας κρατούν μούτρα για λίγο καιρό...
 
Εκτός απ΄αυτά, ακύρωσαν / μείωσαν συχνότητες και σε άλλα δρομολόγια. Όπως ATH-BRU, SKG-BRU, SKG-MUC. Αφορά κρατήσεις μου από μέσα Απριλίου μέχρι μέσα Ιουνίου.
 
Τον Βλαδίμηρο και το Μαράκι ( Ζαχάροβα ) τους ρώτησαν; Γιατί έχω την εντύπωση ότι το γυαλί ράγισε και θα μας κρατούν μούτρα για λίγο καιρό...

Τέτοια μούτρα καλό είναι να μας κρατάνε μούτρα!

image_2022-03-11_162321.png
 
Top