Cathay Pacific

  • Thread starter OA277
  • Ημερομηνία δημιουργίας
molis esteila stin swiss gia na pou pei an exoun stock apo to prwto tous timetable (to mono pou mou leipei)
episeis esteila stin OA.com, stin LH kai stin Qantas
gia na doume.........
 
HI,
TIS TELEUTAIES MERES PARELAVA TA TIMETABLES APO FINNAIR KAI GULF AIR.....I TELEUTAIA MOU ESTEILE KAI TO INFLIGHT MAGAZINE GIA NOEMVRIO KAI DEKEMVRIO 2003.......KOITAZA TA DROMOLOGIA KAI MOU EKANE ENTIPOSI POU I GULF AIR KSEKINISE TO DROMOLOGIO GIA ATHINA...ALLOI EUROPAIKOI PROORISMOI EINAI TO LONDINO POU PETAEI 24 FORES TIN EVDOMADA, I FRANKFURTI KATHIMERINA, TO PARISI ME 9 PTISEIS TIN EVDOMADA, I KON/POLI ME 3 PTISEIS TIN EVDOMADA.....
TO PALIO DROMOLOGIO GIA ATHINA ITAN KI'AUTO KATHIMERINO???
OI IPOLOIPOI PROORISMOI TIS ETAIREIAS EINAI KIRIOS STIN ASIA KAI STIN MESI ANATOLI....
OSO GIA FINNAIR....POLLI VARETI ETAIREIA.....
OA277
 
Μιας και μιλάμε για timetable :!: Έχει κανείς σας αυτό της ΟΑ του περασμένου καλοκαιριού (καλοκαίρι 2003) :?: Στο εξώφυλλο γράφει κάτι στα ... αράβικα :!: Ξέρει κανείς που κολλάει αυτό :?:
 
LOGIKA PREPEI NA EINAI EPEIDI PETAEI MESI ANATOLI.....AN DEN KANO LATHOS TA SAFETY CARDS STA AEROPLANA TIS OA EHOUN KAPOIA PRAGMATA GRAMMENA STA ARAVIKA......TOULAHISTON MEHRI PRIN 2 HRONIA EIHE ARKETES PTISEIS GIA MESI ANATOLI...
OA277
 
OA sos!!!
gia pes pou esteiles gia tin Finnair kai tin Gulf?se poio site? ti tous eipes?
PLEASEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
webmaster":1b2wrqcq said:
Μιας και μιλάμε για timetable :!: Έχει κανείς σας αυτό της ΟΑ του περασμένου καλοκαιριού (καλοκαίρι 2003) :?: Στο εξώφυλλο γράφει κάτι στα ... αράβικα :!: Ξέρει κανείς που κολλάει αυτό :?:


re Aki, mi me lahtaras etsi, ego eho elliniki kai aggliki ekdosi kai den ehei tipota sta aravika! pou to eides esy ayto??
 
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ TIMETABLES ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΑΡΑΒΟΦΩΝΩΝ ΧΩΡΩΝ ΕΧΟΥΝ ΤΥΠΩΜΕΝΟ ΣΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΑ ΣΤΑ ΑΡΑΒΙΚΑ.
 
Όμως το timetable αυτό εγώ το έχω από το σταθμό της Γερμανίας στη Φρανκφούρτη ... άρα όχι και τόσο αραβόφωνη χώρα :?
 
webmaster":3me8gpd4 said:
Όμως το timetable αυτό εγώ το έχω από το σταθμό της Γερμανίας στη Φρανκφούρτη ... άρα όχι και τόσο αραβόφωνη χώρα :?

Isws uparxouve polloi arabes oi opoioi mesw ATH petave gia ekei katw... :p H FFM eivai isws n mellousa veoarabikn eparxia stn germavia... koita ti kavave oi Toupkoi sto Berolivo... lol Giauto petave kai polles toupkikes etaireies apo Bepolivo. Apa logiko eivai, kei logw tns suvergasias me Gulfair va givetai to idio kai apo FFM :D .oO(logiko dev eivai?)
 
Top