Ena thema gia tis Times ton eisitirion

dtrach

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
26/11/2002
Μηνύματα
2.191
Likes
96
Περιοχή
Athens,Greece
ICQ
94343431
Me protropi tou 0A(arithmosptisispoudenthumamai) ekana auto to neo thread...

ti pisteuete oti tha plirosoume gia na pame tis diakopes mas to kalokairi??? pisteuete oti ta eleuthera eisitiria kata tin diarkeia ton agonon tha vgoun se dimoprasies????



Parakalo kapoion allo na kanei an thelei thread gia tis kopeles se ptiseis ktlp :D
 
Δε νομίζω ότι οι αγώνες θα έχουν μεγάλη επίδραση στις τιμές των εισιτηρίων και δη των αεροπλάνων (δηλαδή που θα φτάσουν πιια :?: :?: )

Όσον αφορά στα εισιτήρια πιστεύω ότι αν υπάρχουν κάποια ακόμη το καλοκαίρι θα είναι τίποτε για κανά όχι τόσο γνωστό άθλημα (τοξοβολία-κωπηλασία). Σίγουρα τα περιζήτητα θα έχουν εξαντληθεί (τελικός 200μ.-μπάσκετ-άρση βαρών)

Προσωπικά είμαι εθελοντής γιατί κατάλαβα ότι με τις φτηνές τιμές της Γιάννας, μάλλον θα έβλεπα τους αγώνες από την ΕΡΤ, οπότε πάμε εκεί να χει και χαβαλέ είπα :rolleyes:

P.S. OA277=Πτήση της ΟΑ Αθήνα-Μάντσεστερ...Εντελώς τυχαία η επιλογή :D
 
jerry, κι εγώ κάπως έτσι το σκέφτηκα και έστειλα αίτηση εθελοντισμού...αλλά περιμένω την απάντησή τους εδώ και...εφτά μήνες :!:

Πάντως, αν μιλάμε για τιμές αεροπορικών εισιτηρίων, θα σας πω ότι η ΟΑ (συγγνώμη αλλά θα περάσει λίγος καιρός μέχρι να καταφέρω αυθόρμητα να γράψω "οι ΟΑ" :oops: ) δεν πρόκειται να διαθέτει award εισιτήρια στα μέλη του 'Ικαρος από 1/7 έως 30/9/2004. Αυτό κατά τη γνώμη μου αφενός είναι μία ένδειξη ότι περιμένουν τα αεροπλάνα τους να είναι γεμάτα εκείνη την περίοδο, αφετέρου γίνεται επειδή ως χορηγός θα διαθέτει έτσι κι αλλιώς κάποια εισιτήρια δωρεάν ανά πτήση στον Αθήνα2004 για τις ανάγκες των αγώνων. Φοβάμαι, πάντως, ότι τα φθηνά εισιτήρια προς/από Ελλάδα εκείνη την περίοδο θα γίνουν ανάρπαστα από πολύ νωρίς (αν δεν έχουν γίνει ήδη...).
 
Apo to taksidiotiko stis Ellada pantos mou eipan na tous doso tis imeronimies apo tora gia na psahnoun sineheia.....akoma me vrizei o pateras mou pou tha katevo Augousto.....ehei tihei pantos na koitazo tis teleutaies meres se diafora websites gia tin periodo pou thelo kai oi times einai aplisiastes.....eida kati hiliares kai ta epaiksa.....
OA277
 
George Σχετικά με τον εθελοντισμό εγώ δεν πήγα με αίτηση αλλά έτσι χύμα γιατί λόγω της σχολής μας πήραν έτσι, χωρίς interview :!: To ότι δε σε έχουν ειδοποιήσει ακόμα είναι κακό σημάδι πάντως :evil: Τα περισσότερα interviews έχουν γίνει
 
ginonte omoa akoma: o adelfos tha katebei se kamia dyo bdomades kato

:eek:ff:
 
Molis dokimasa online sto ba.com ATH-LON Ioulio kai Augousto exei apo 240 euro me spistrofi. H KLM ton augusto ATH-AMS-LON me spistrofi exei 435 euro inc taxes, online sto klm.gr.
 
Analoga Chris....Des gia tis imeres ton agonon pou einai idiaitera auksimena ....px to ATH-LHR stis 30 augoustou (pou exoun teleiosei kai i agones to dinei 400+ lires,....kai einai 7 mines prin. Easyjet exei eisitiria pano apo 110 lires OW snowflake siga siga teleionoun...gia na doume.
 
Top